logó Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma

Akikre büszkék vagyunk

Diákjaink, akik szorgalmukkal, tehetségükkel kiemelkedtek és példaképek lehetnek.

Akikre büszkék vagyunk 2017-18.

Tanulók, akikre büszkék vagyunk

Salamon Péter (12. K) - Erzsébet-napi fővárosi szavalóversenyen Kosztolányi Dezső: Akarsz-e játszani című versével I. helyezést ért el.

Somhegyi Edina (9. Ny)- a Derecskén megrendezésre kerülő Sportlövő Diákolimpia Országos Döntőn III. helyezést ért el.

Babonics Márk (9. S)- motorversenyző
Babonics Márk

Babonics Márk interjú (300 KB)

Horváth Gergő (10. S)- regényíró
A poklok ura

Szerző: Szalayné Kelemen Ildikó

Közzétéve: 2018-01-12 08:24:22

Büszkeségeink 2016-17.

Kele Kristóf 13.Ei -Wesselényi Nyáktervező Verseny 3. helyezett
Ferenczi Patrik 12.C -ÁSZTV - országos 19. hely
Wimetál Noémi 11. K -Implom József Helyesírási Verseny országos 1. hely
Salamon Péter 11.K -Budapesti Versmondó Verseny 2. hely

Szlávi Roland 11.k - sport eredmények:
-2017. Raceboard Európa Bajnokság ( Raceboard ifi ): III. hely
-2017. Országos Slalom Verseny I. Forduló ( Slalom ifi ): III.hely
-2017. Domasa Super Cup - Bic Techno Plus : I. hely
-2017. Rip Curl Kupa - RsX ifi : II. hely
-2017. MSZA Super Cup - Bic Techno Plus : I. hely

-2016. Országos Magyar Bajnokság ( Bic Techno U17): II. hely
-2016. Országos Magyar Bajnokság (Slalom junior): III. hely
-2016. Világ Bajnokság (U19): 14. hely
-2016. Közép- Európai Super Cup ( Bic Techno U17): II. hely
-2016. Európa Bajnokság (U19): 10. hely

-2015. Közép- Európai Super Cup ( Bic Techno U17) : I. hely
-2015. Országos Magyar Bajnokság ( Bic Techno U17): II. hely
-2015. Országos Magyar Bajnokság ( Slalom junior): III. hely

A Magyar Futball Akadémia sportolói
Zuglói Lapok (400 KB)

Szerző: Szalayné Kelemen Ildikó

Közzétéve: 2017-12-01 10:55:24

Büszkeségeink 2015-2016.

Wimetál Noémi, 10.k
Helyesírási verseny (Iskolai 1. hely, Fővárosi 3. hely, Országos 19.)
Országos Idegen nyelvi Könyvtár (1. hely)

Tóth Levente, 10.k
Szép kiejtési verseny (Iskolai 1. helyezés)

Salamon Péter, 10.k
Országos Idegen nyelvi Könyvtár (1. hely)
Versmondó (1. hely)

Major Gergely, 10.k
Országos Idegen nyelvi Könyvtár (1. hely)

Schreier Tamás, 10.k
Országos Idegen nyelvi Könyvtár (1. hely)

Auer Ákos, 11.c
Bordalverseny (Közönségdíj)
Régen volt, hol is volt című holokauszt témakörében (országos 5. hely)
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely

Gere Kristóf, 11.c
Bordalverseny (Közönségdíj)
Pásztor Dominik, 11.k
Könyvtárhasználati verseny (végső forduló nyertes)

Soós Zoltán, 11.k
Könyvtárhasználati verseny (végső forduló nyertes)

Nagy Ferenc, 11.k
Házi Programozási verseny nyertese Neumann János programozási verseny (5. hely)

Szabó Máté, 10.k
Nemzetközi Kenguru Matematika verseny Megyei 4. hely, Országos 20. hely

Ferenczy Patrik, 11.c
Régen volt, hol is volt című holokauszt témakörében (országos 5. hely)

Szabó Patrik, 11.c
Régen volt, hol is volt című holokauszt témakörében (országos 5. hely)

Kele Kristóf, 12.c
Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny (Erős középmezőny)
Országos Nyáktervező verseny (16. helyezet)

Schiff László, 12.c
Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny (Erős középmezőny)

Csamangó Róbert, 12.c
Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny (Erős középmezőny)

Beschenbacher Kornél, 13.i
2015.09. labdarúgás VI. korcsoport 2. hely

Csaszni Máté, 12.c
Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny (Erős középmezőny)
labdarúgás VI. korcsoport 2. hely
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kézilabda VI. korcsoport 3. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely

Dávid Dominik, 9.k
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Dobler Márk, 10.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Gergely Bálint, 9.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Jakab Csaba, 9.k
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Kiss Krisztián, 10.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Kiss Márk
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Márton Gergely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Meleg Máté, 11.a
labdarúgás VI. korcsoport 2. hely
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Mucsalov Dávid, 10.c
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Nagy Gábor, 13.i
labdarúgás VI. korcsoport 2. hely
kézilabda VI. korcsoport 3. hely

Nagy Tamás, 13.i
labdarúgás VI. korcsoport 2. hely
kézilabda VI. korcsoport 3. hely

Németh Balázs, 10.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Péter-Szabó Gergő, 11.c
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely

Pupek Bence, 12.a
kézilabda VI. korcsoport 3. hely

Rakusz Bence
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Sahin Martin, 9.k
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Schaffer Levente, 9.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Somogyi Soma, 12.c
kézilabda VI. korcsoport 3. hely

Takács Szabolcs, 9.k
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Váradi László, 11.a
labdarúgás V. korcsoport 5. hely

Veres Miklós, 9.k
Streetball VI. korcsoport 6. hely
Streetball V. korcsoport 4. hely
kosárlabda VI. korcsoport 4. hely
kosárlabda V. korcsoport 3. hely

Virág Gergő, 9.k
kézilabda VI. korcsoport 3. hely

Sikeres B2-es nyelvvizsga
Szlávi Roland, 9.K
Berkovics Nándor, 10.K
Tóth Levente, 10.K
Hegedűs Erik, 11.K
Szedlák Péter, 11.K
Szűcs Gábor, 11.K
Veres Sándor, 12.A
Kinczel Viktor, 13.I

Előrehozott emelt szintű érettségi angol nyelvből
Illés Balázs, 11.K
Kobrehel Balázs, 11.K
Nagy Ferenc, 11.K
Nagybányai László, 11.K
Szilágyi Krisztián, 11.K
Tóth Bence, 11.K
Varga Bendegúz, 11.K
Veres Péter, 11.K

OKTV részvétel angol nyelvből
Illés Balázs, 11.K
Szilágyi Krisztián, 11.K
Varga Bendegúz, 11.K

Német műfordító verseny
Tóth-Kovács Gellért,13.I (1. helyezett)
Ullmann Gábor, 10.A (2. helyezett)

Angol Célnyelvi Civilizációs verseny
Márton Gergő, 9.ny (1. helyezett)
Faragó Norbert, 9.ny (2. helyezett)
Bárdosi Bálint, 9.ny(3. helyezett)

Magyar Futball Akadémia U16
Legjobb játékos Schön Szabolcs
Különdíjas Szendrei Norbert

Magyar Futball Akadémia U17
Legjobb játékos Banó–Szabó Bence
Különdíjas Cseh Gergő

Magyar Futball Akadémia U19
Legjobb játékos Gergényi Bence
Különdíjas Király Ákos
A legjobb kapus Berla Attila
Az MFA Legjobb góllövője Komisszár Kristóf

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2016-08-29 11:47:51

Büszkeségeink 2014-2015.

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny
Az elektronika-elektrotechnika szakmacsoportban:
1. helyezett Berta Benjamin (13.k)
6. helyezett Ferenczi Gábor (13.k)

Petrik Tiszk Diákkonferencia
A Társadalom tudomány és Művészet szekcióban Balázs Odett (12.c) Colusseum előadásáért és makettjéért elnyerte a zsűri különdíját.

Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny
Berta Benjamin, 13.k osztályos tanuló az előkelő 8. helyezett lett.

Helyesírási verseny
Wimetál Noémi 9.k osztályos tanuló az Implom József helyesírási verseny fővárosi fordulójában a szakközépiskolások között 3. helyezést ért el és a verseny országos döntőjében a szakközépiskolások között a 14. helyezést érte el.

Őszi programozás verseny
1. helyezettjei: Nagy Ferenc, 10.k és Staub Balázs, 13.k.

XIX. Pattantyús Országos Számítógépes Nyomtatottáramköri Tervező Verseny
Mathesz Krisztián, 13.k 3. helyezést ért el és Berta Benjámin, 13.k az erős középmezőnyben végzett.

Fülemüle országos informatika tehetségkutató verseny
Középiskolás kategórában szakmai zsűri 3. helyezettje Beschenbacher Kornél, 12.i.

Iskolai járőrverseny
I. 11.c osztály
II. 10.c osztály
III. 10. a osztály

Virágosíts verseny
I. 10.c osztály
II. 9.ny osztály
III. 9. k osztály

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2016-08-29 11:55:24

Büszkeségeink 2013-2014.

Áramkörépítő házi verseny
Műszer kategória: Szedlák Péter (9.k), mikrokontrolleres nagy pontosságú LC mérő áramkörével Szórakoztató elektronika kategória: Kele Kristóf (10.c), monolit IC-vel felépített hangfrekvenciás végerősítő áramkörével

Országos Szakmai Érettségi Tantárgyi Verseny
5. helyezett: Ábrahám Zoltán , 13.k
15. helyezett: Hoyer Csaba, 13.k

"Föld napja" fotópályázat
I. helyezett: Piacsek Tamás, 12.k

Szerző: Webmester

Közzétéve: 2016-08-29 11:58:55